O NÁS

Vážení a milí hosté a přátelé, milovníci přírody, turistiky a cykloturistiky, dovolujeme si Vám nabídnout služby soukromého veřejného tábořiště PRIVAT CAMP "U PAVLISŮ" Františkov v obci Františkov u Suchdola nad Lužnicí.

Během uplynulých let jsme každým rokem získávali stálou klientelu, kterou se snažíme i nadále rozšiřovat jak novými službami, tak ochotou a péčí o všechny naše hosty a návštěvníky. Naše zařízení je zaměřeno na pěší i cykloturisty všech věkových skupin, místo však u nás najdou i milovníci přírodních a historických zajímavostí, plavání, rybolovu i sběru lesních plodů. Upřednostňujeme rodinnou rekreaci před velkými hlučnými skupinami.
Tábořiště je situováno na bývalé zahradě a louce uprostřed luk a lesů asi 500 m od obce Františkov v nadmořské výšce okolo 470 m. n. m. (poloha GPS: 48°54' 3.89'' N, 14°56' 21.8'' E). Vyniká klidem a čistotou prostředí, jakož i kapacitou (max. 80 osob), jež poskytuje každému nerušené soukromí.

V současné době nabízíme místa pro umístění Vašich vlastních stanů, obytných přívěsů, obytných automobilů a ubytování ve dvoulůžkových chatkách.
K dispozici je Vám malé bistro, stejně jako půjčovna sportovních potřeb, jízdních kol, stolní tenis, šipky, knihovna, značené vycházkové okruhy a mnoho jiných doplňkových služeb. V bistru a v recepci tábořiště Vám nabízíme několik druhů pohlednic (včetně poštovních známek) s obrázky tábořiště a jeho okolí, které můžete označit nefalšovaným kulatým razítkem s logem tábořiště. Ochotně Vám poskytneme turistické informace týkající se okolí tábořiště.
V blízkém okolí tábořiště je hojnost značených tras pro pěší i cykloturisty s možností navázat na rakouské trasy na bývalých hraničních přechodech Slavonice - Fratres, Nová Bystřice - Grametten, Staňkov - Schlag, Halámky - Neu Nagelberg, České Velenice - Gmünd nebo Nové Hrady- Pyhrabruck.

Hlavní sezona začíná v červnu a končí v září. Po předchozí domluvě Vás rádi přivítáme i mimo sezonu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme klidnou a příjemnou dovolenou!